S11K0C-P10MCC0-5000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Adam Tech
W magazynie: 88
Arkusz danych
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
S11K0
Mini-Snap® L and K Series
S11K0C-P10MCC0-5000
Numer produktu DigiKey
1907-1470-ND
Producent
Numer produktu producenta
S11K0C-P10MCC0-5000
Opis
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Modele EDA/CAD
S11K0C-P10MCC0-5000 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,177" - 0,197" (4,50mm - 5,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C