S11K0C-P07MFG0-6000
Numer produktu DigiKey
1907-1466-ND
Producent
Numer produktu producenta
S11K0C-P07MFG0-6000
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S11K0C-P07MFG0-6000 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Otwór kabla
0,217" - 0,236" (5,50mm - 6,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C