S10K0C-P07MCC0-4000
Numer produktu DigiKey
1907-1437-ND
Producent
Numer produktu producenta
S10K0C-P07MCC0-4000
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S10K0C-P07MCC0-4000 Modele
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,138" - 0,157" (3,50mm - 4,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C