K20L0C-P10LCC9-520S
Numer produktu DigiKey
1907-1311-ND
Producent
Numer produktu producenta
K20L0C-P10LCC9-520S
Opis
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K20L0C-P10LCC9-520S Modele
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
4A
Liczba pozycji
10
Otwór kabla
0,157" - 0,205" (4,00mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C