K20L0C-MD2LFG9-520S
Numer produktu DigiKey
1907-K20L0C-MD2LFG9-520S-ND
Producent
Numer produktu producenta
K20L0C-MD2LFG9-520S
Opis
REC STY K2 SER L SZ 0 2 POS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Materiał obudowy
Mosiądz
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Liczba pozycji
2
Ekranowanie
Otwór kabla
0,157" - 0,205" (4,00mm - 5,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C