K11K0C-P05LJG0-5000 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Adam Tech
W magazynie: 89
Arkusz danych
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
K11K0
Mini-Snap® L and K Series
K11K0C-P05LJG0-5000
Numer produktu DigiKey
1907-1225-ND
Producent
Numer produktu producenta
K11K0C-P05LJG0-5000
Opis
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K11K0C-P05LJG0-5000 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
5
Otwór kabla
0,177" - 0,197" (4,50mm - 5,00mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Temperatura robocza
-40°C - 120°C