K10WBC-P16LBC0-0000
Numer produktu DigiKey
1907-K10WBC-P16LBC0-0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
K10WBC-P16LBC0-0000
Opis
CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
K10WBC-P16LBC0-0000 Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Mosiądz
Prod.
Wykończenie obudowy
Chrom
Liczba pozycji
16
Ekranowanie
Prąd znamionowy (A)
1A
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Napięcie znamionowe
250V
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Otwór kabla
0,276" (7,00mm)
Typ mocowania
Przeciwsobne, blokada z mechanizmem zapadkowym
Temperatura robocza
-51°C - 125°C