GK0WBC-P16QB00-000L
Numer produktu DigiKey
1907-GK0WBC-P16QB00-000L-ND
Producent
Numer produktu producenta
GK0WBC-P16QB00-000L
Opis
CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GK0WBC-P16QB00-000L Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Mosiądz
Seria
Wykończenie obudowy
Chrom
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Kolor
Srebro
Typ złącza
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Liczba pozycji
16
Ekranowanie
Rozmiar obudowy - wkładka
0
Prąd znamionowy (A)
1A
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Napięcie znamionowe
250V
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-51°C - 125°C