G82YAR-P26UC00-000L
Numer produktu DigiKey
1907-1672-ND
Producent
Numer produktu producenta
G82YAR-P26UC00-000L
Opis
CONN RCPT FMALE 26POS GOLD SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
26 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G82YAR-P26UC00-000L Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Ruten na bazie niklu nakładanego bezprądowo
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
26
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Rozmiar obudowy - wkładka
2
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Temperatura robocza
-51°C - 125°C