C11WAM-P20XMM0-0000
Numer produktu DigiKey
1907-C11WAM-P20XMM0-0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
C11WAM-P20XMM0-0000
Opis
PLUG, MALE PINS 20POS FREE-HNG
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 (16 + 4 zasilanie) Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy
Mosiądz
Seria
Wykończenie obudowy
Ruten na bazie niklu nakładanego bezprądowo
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne, srebrne
Typ złącza
Stopień ochrony
IP68/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Liczba pozycji
20 (16 + 4 zasilanie)
Prąd znamionowy (A)
1A, 5A
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Otwór kabla
0,126" - 0,335" (3,20mm - 8,50mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-51°C - 125°C