82400-4-USA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
O.C. White Co.
W magazynie: 1
Arkusz danych
Lampa, szkło powiększające 4 dioptrie (2x), 7,00" x 5,25" (177,80mm x 133,35mm) (dł. x szer.) LED, białe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
O.C. White - Green-Lite™ Series
82400-4-USA
Numer produktu DigiKey
1844-1058-ND
Producent
Numer produktu producenta
82400-4-USA
Opis
LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie
100 - 240V
Producent
O.C. White Co.
Styl/rozmiar soczewki
4 dioptrie (2x), 7,00" x 5,25" (177,80mm x 133,35mm) (dł. x szer.)
Seria
Żarówka
LED, białe
Opakowanie
Zbiorcze
Ramię
43,00" (1092,2mm)