SPC5200CVR400B
Numer produktu DigiKey
SPC5200CVR400B-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPC5200CVR400B
Opis
IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PowerPC G2_LE Mikroprocesory IC MPC52xx 1 rdzeń, 32-bitowe 400MHz 272-PBGA (27x27)
Kategoria
Ethernet
10/100Mbps (1)
Producent
NXP USA Inc.
USB
USB 1.1 (2)
Seria
Napięcie - wejścia-wyjścia
2,5V, 3,3V
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Status części
Ostatnio kupiono
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Procesor rdzenia
PowerPC G2_LE
Obudowa / skrzynia
272-BBGA
Liczba rdzeni/szerokość magistrali
1 rdzeń, 32-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
272-PBGA (27x27)
Prędkość
400MHz