MRF1K50NR5
Numer produktu DigiKey
568-13079-2-ND - Taśma i szpula (TR)
568-13079-1-ND - Taśma cięta (CT)
568-13079-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MRF1K50NR5
Opis
RF MOSFET LDMOS 50V OM1230-4
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 50 V 1,8MHz - 500MHz 23dB 1500W OM-1230-4L
Kategoria
Napięcie - próby
50 V
Producent
NXP USA Inc.
Moc - wyjściowa
1500W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - znamionowe
50 V
Status części
Ostatnio kupiono
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
LDMOS
Obudowa / skrzynia
OM-1230-4L
Częstotliwość
1,8MHz - 500MHz