MRF13750HSR5
Numer produktu DigiKey
MRF13750HSR5-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MRF13750HSR5
Opis
RF MOSFET LDMOS 50V NI1230
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 50 V 200 mA 700MHz - 1,3GHz 20,4dB 750W NI-1230-4S
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10µA
Producent
NXP USA Inc.
Prąd - próby
200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Moc - wyjściowa
750W
Status części
Ostatnio kupiono
Napięcie - znamionowe
105 V
Technologia
LDMOS
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Częstotliwość
700MHz - 1,3GHz
Obudowa / skrzynia
NI-1230-4S
Wzmocnienie
20,4dB
Obudowa dostawcy urządzenia
NI-1230-4S
Napięcie - próby
50 V