MPC5125YVN400
MPC5125YVN400
Numer produktu DigiKey
MPC5125YVN400-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPC5125YVN400
Opis
IC MCU 32BIT ROMLESS 324PBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
e300 MPC51xx Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 400MHz ROMless 324-PBGA (23x23)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPC5125YVN400 Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
64
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Seria
Rozmiar RAM
32K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,08V - 3,6V
Status części
Aktywny
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Procesor rdzenia
e300
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
324-PBGA (23x23)
Prędkość
400MHz