MKL36Z128VLH4
Numer produktu DigiKey
MKL36Z128VLH4-ND
Producent
Numer produktu producenta
MKL36Z128VLH4
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M0+ Kinetis KL3 Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 48MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MKL36Z128VLH4 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,71V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D - 16-bitowy; D/A - 12-bitowy
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M0+
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
48MHz