MCIMX6U8DVM10AB
Numer produktu DigiKey
MCIMX6U8DVM10AB-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCIMX6U8DVM10AB
Opis
IC MPU I.MX6DL 1.0GHZ 624MAPBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-A9 Mikroprocesory IC i.MX6DL 2 rdzeń, 32-bitowe 1,0GHz 624-MAPBGA (21x21)
Opakowanie
Taca
Napięcie - wejścia-wyjścia
1,8V, 2,5V, 2,8V, 3,3V
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
0°C - 95°C (TJ)
Liczba rdzeni/szerokość magistrali
2 rdzeń, 32-bitowe
Prędkość
1,0GHz