MCIMX6S8DVM10AB
Numer produktu DigiKey
MCIMX6S8DVM10AB-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCIMX6S8DVM10AB
Opis
IC MPU I.MX6S 1.0GHZ 624MAPBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-A9 Mikroprocesory IC i.MX6S 1 rdzeń, 32-bitowe 1,0GHz 624-MAPBGA (21x21)
Opakowanie
Taca
Napięcie - wejścia-wyjścia
1,8V, 2,5V, 2,8V, 3,3V
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
0°C - 95°C (TJ)
Liczba rdzeni/szerokość magistrali
1 rdzeń, 32-bitowe
Prędkość
1,0GHz
Obudowa / skrzynia
624-LFBGA
Koprocesory/DSP
Multimedia; NEON™ SIMD
Obudowa dostawcy urządzenia
624-MAPBGA (21x21)
Kontrolery RAM
LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Dodatkowe interfejsy
CAN, I2C, I2S, MMC/SD/SDIO, SAI, SPI, SSI, UART
Przyspieszenie grafiki
Tak
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Zapasy z platformy handlowej: 398 wyświetl teraz
Nie zalecane do nowych projektów. Mogą obowiązywać minimalne ilości.
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
398W magazynie