MCIMX6D6AVT10ADR
Numer produktu DigiKey
568-15211-2-ND - Taśma i szpula (TR)
568-15211-1-ND - Taśma cięta (CT)
568-15211-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCIMX6D6AVT10ADR
Opis
IC MPU I.MX6D 1.0GHZ 624FCBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-A9 Mikroprocesory IC i.MX6D 2 rdzeń, 32-bitowe 1,0GHz 624-FCBGA (21x21)
Kategoria
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Producent
NXP USA Inc.
SATA
SATA 3Gbps (1)
Seria
USB
USB 2.0 + PHY (4)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejścia-wyjścia
1,8V, 2,5V, 2,8V, 3,3V
Status części
Nie do nowych projektów
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-A9
Funkcje zabezpieczeń
Liczba rdzeni/szerokość magistrali
2 rdzeń, 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
1,0GHz
Obudowa / skrzynia
624-FBGA, FCBGA
Koprocesory/DSP
Multimedia; NEON™ SIMD
Obudowa dostawcy urządzenia
624-FCBGA (21x21)
Kontrolery RAM
LPDDR2, LVDDR3, DDR3
Dodatkowe interfejsy
CAN, I2C, I2S, MMC/SD/SDIO, SAI, SPI, SSI, UART
Przyspieszenie grafiki
Tak
Bazowy numer produktu
Kontrolery wyświetlacza i interfejsu
Klawiatura numeryczna, LCD
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (1)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
MCIMX6D6AVT10ADNXP USA Inc.303MCIMX6D6AVT10AD-ND344,03000 złBezpośrednie
W magazynie: 839
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taśma cięta (CT) & Digi-Reel®
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
230W magazynie