MCF5270VM100
Numer produktu DigiKey
MCF5270VM100-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCF5270VM100
Opis
IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Coldfire V2 MCF527x Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 100MHz ROMless 196-LBGA (15x15)
Modele EDA/CAD
MCF5270VM100 Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
61
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,4V - 1,6V
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
0°C - 70°C (TA)
Wersja 32-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
196-LBGA (15x15)
Prędkość
100MHz