MCF5234CVM150
Numer produktu DigiKey
MCF5234CVM150-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCF5234CVM150
Opis
IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Coldfire V2 MCF523x Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 150MHz ROMless 256-MAPBGA (17x17)
Modele EDA/CAD
MCF5234CVM150 Modele
Kategoria
Liczba wejść-wyjść
97
Prod.
Typ pamięci programów
ROMless
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,4V - 1,6V
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Wersja 32-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
256-MAPBGA (17x17)
Prędkość
150MHz