MCF52256CAG66
Numer produktu DigiKey
MCF52256CAG66-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCF52256CAG66
Opis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 144LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Coldfire V2 MCF5225x Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 66MHz 256K x 8 FLASH 144-LQFP (20x20)
Modele EDA/CAD
MCF52256CAG66 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
64K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 8x12b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
66MHz