MCF5213CAF80
Numer produktu DigiKey
MCF5213CAF80-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCF5213CAF80
Opis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Coldfire V2 MCF521x Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 80MHz 256K x 8 FLASH 100-LQFP (14x14)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCF5213CAF80 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
32K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Status części
Nie do nowych projektów
Przetworniki danych
A/D 8x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
Coldfire V2
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
80MHz