MCF5211CEP66
Numer produktu DigiKey
MCF5211CEP66-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCF5211CEP66
Opis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Coldfire V2 MCF521x Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 66MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN-EP (9x9)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCF5211CEP66 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
16K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
3V - 3,6V
Status części
Nieaktualne
Przetworniki danych
A/D 8x12b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Procesor rdzenia
Coldfire V2
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
66MHz