LPC54S018J4MET180E
Numer produktu DigiKey
568-15327-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPC54S018J4MET180E
Opis
IC MCU 32BIT 4MB FLASH 180TFBGA
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M4 LPC540xx Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 180MHz 4MB (4M x 8) FLASH 180-TFBGA (12x12)
Modele EDA/CAD
LPC54S018J4MET180E Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
360K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,71V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 12x12b
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M4
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Prędkość
180MHz