LPC3130FET180,551
Numer produktu DigiKey
568-4696-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPC3130FET180,551
Szczegółowy opis
ARM926EJ-S LPC3100 Mikrokontrolery IC 16/32-bitowe 180MHz ROMless 180-TFBGA (12x12)
Modele EDA/CAD
LPC3130FET180,551 Modele
Kategoria
Typ pamięci programów
ROMless
Prod.
Rozmiar RAM
96K x 8
Seria
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
1,1V - 3,6V
Przetworniki danych
A/D 4x10b
Status części
Nieaktualne
Typ oscylatora
Zewnętrzny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Procesor rdzenia
ARM926EJ-S
Rozmiar rdzenia
16/32-bitowe
Obudowa dostawcy urządzenia
180-TFBGA (12x12)
Prędkość
180MHz