LPC1766FBD100,551
Numer produktu DigiKey
568-4795-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPC1766FBD100,551
Opis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 100MHz 256K x 8 FLASH 100-LQFP (14x14)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LPC1766FBD100,551 Modele
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,4V - 3,6V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
100MHz