LPC1765FBD100,551
Numer produktu DigiKey
568-4794-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPC1765FBD100,551
Opis
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 100MHz 256K x 8 FLASH 100-LQFP (14x14)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LPC1765FBD100,551 Modele
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
64K x 8
Opakowanie
Taca
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,4V - 3,6V
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Przetworniki danych
A/D 8x12b; D/A 1x10b
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ oscylatora
Wewnętrzny
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M3
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prędkość
100MHz