LCD-PAR-S035
Numer produktu DigiKey
568-LCD-PAR-S035-ND
Producent
Numer produktu producenta
LCD-PAR-S035
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT - 3.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pojemnościowy Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny TFT - kolor, IPS (In-Plane Switching) 3,5" (88,90mm) 480 x 320
Kategoria
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Producent
NXP USA Inc.
Ekran dotykowy
Pojemnościowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar ekranu po przekątnej
3,5" (88,90mm)