822BR16-213R001
Numer produktu DigiKey
822BR16-213R001-ND
Producent
Numer produktu producenta
822BR16-213R001
Opis
CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
Szczegółowy opis
16 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Modele EDA/CAD
822BR16-213R001 Modele
Liczba pozycji
16
Prąd znamionowy (A)
6A
Napięcie znamionowe
315V
Temperatura robocza
-40°C - 200°C