822BR12-213R001
Numer produktu DigiKey
NOR1599-ND
Producent
Numer produktu producenta
822BR12-213R001
Opis
CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Szczegółowy opis
12 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Modele EDA/CAD
822BR12-213R001 Modele
Liczba pozycji
12
Prąd znamionowy (A)
7A
Napięcie znamionowe
480V
Temperatura robocza
-40°C - 200°C