821B010-103R001
Numer produktu DigiKey
821B010-103R001-ND
Producent
Numer produktu producenta
821B010-103R001
Opis
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
821B010-103R001 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Nikiel
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Status części
Aktywny
Ekranowanie
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Liczba pozycji
10
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Montaż panelowy
Otwór kabla
0,413" (10,50mm)
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z tyłu
Temperatura robocza
-40°C - 200°C