774-E25-113R001
774-E25-113R001
NorComp IP67 Connectors
774-E25-113R001
Numer produktu DigiKey
NOR1017-ND
Producent
Numer produktu producenta
774-E25-113R001
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
774-E25-113R001 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba rzędów
2
Kolor
Białe
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C