774-E15-113R011
774-E15-113R011
NorComp IP67 Connectors
774-E15-113R011
Numer produktu DigiKey
NOR1075-ND
Producent
Numer produktu producenta
774-E15-113R011
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba rzędów
2
Kolor
Białe
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki
Temperatura robocza
-50°C - 100°C