773-E25-113R001
Numer produktu DigiKey
NOR1014-ND
Producent
Numer produktu producenta
773-E25-113R001
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
773-E25-113R001 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Temperatura robocza
-50°C - 100°C