773-E15-113R461
773-E15-113R461
NorComp IP67 Connectors
773-E15-113R461
Numer produktu DigiKey
NOR1859-ND
Producent
Numer produktu producenta
773-E15-113R461
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
773-E15-113R461 Modele
Prąd znamionowy (A)
5A
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (4-40)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C