580-M15-213L001
580-M15-213L001
Numer produktu DigiKey
37-580-M15-213L001-ND
Producent
Numer produktu producenta
580-M15-213L001
Opis
CONN MICRO-D RCPT 15POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja Typ D, Micro-D Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stop cynku, niklowany
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl złącza
Funkcje
Ekranowany
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
60V=
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Rozmiar obudowy, układ złącza
Skok 0,050 x 0,043 (między rzędami)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-40°C - 125°C