175-037-112R151
Numer produktu DigiKey
175-137MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
175-037-112R151
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,454" (11,53mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba pozycji
Kolor
Beżowe
Liczba rzędów
2
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), poliester
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-50°C - 100°C