174-E37-113R001
174-E37-113R001
174-E37-113R001
Numer produktu DigiKey
1174-137MEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
174-E37-113R001
Opis
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
174-E37-113R001 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,370" (9,40mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba rzędów
2
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C