174-E15-213R001 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 1174-115FEA-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | 174-E15-213R001 |
Opis | CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 174-E15-213R001 Modele |
Kategoria | Zakończenie Lutowany |
Prod. | Materiał obudowy, wykończenie Stal, niklowana |
Seria | Wykończenie styku Złoto |
Opakowanie Taca | Grubość wykończenia styku Flash |
Status części Aktywny | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Styl złącza | Prąd znamionowy (A) 5A |
Typ złącza Gniazdo, gniazda żeńskie | Rozstaw osadzeń 0,370" (9,40mm) |
Liczba pozycji | Kolor Białe |
Liczba rzędów 2 | Forma styku Obrobione |
Typ mocowania | Materiał dielektryczny Poliamid (PA6T), nylon 6T |
Rozmiar obudowy, układ złącza 2 (DA, A) | Materiał styku Mosiądz |
Typ styku Sygnał | Temperatura robocza -50°C - 100°C |