173-E50-113R001
173-E50-113R001
173-E50-113R001
Numer produktu DigiKey
1173-150MEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
173-E50-113R001
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
173-E50-113R001 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Kolor
Białe
Liczba rzędów
3
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-50°C - 100°C