172-050-103R001
Numer produktu DigiKey
37-172-050-103R001-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-050-103R001
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
172-050-103R001 Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
500V
Liczba rzędów
3
Kolor
Beżowe
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Przekrój przewodu
20-26 AWG
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Materiał styku
Mosiądz
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Temperatura robocza
-50°C - 100°C