172-037-113R001
Numer produktu DigiKey
37-172-037-113R001-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-037-113R001
Opis
CONN D-SUB PLG 37POS PNL MT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
500V
Liczba rzędów
2
Kolor
Beżowe
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C