172-015-183L021 back
172-015-183L021
172-015-183L021
172-015-183L021
Numer produktu DigiKey
14615MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-015-183L021
Opis
CONN D-SUB PLG 15POS PNL MT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
172-015-183L021 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (4-40)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku
Flash
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Prąd znamionowy (A)
5A
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ mocowania
Temperatura robocza
-50°C - 125°C