PG20L-D20-HHC0
Numer produktu DigiKey
942-PG20L-D20-HHC0-ND
Producent
Numer produktu producenta
PG20L-D20-HHC0
Opis
STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 10V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Bipolarny Silniki krokowe Silnik przekładni z magnesem trwałym Rozmiar ramki 1818.0 kroków 350 mA 10V=
Kategoria
Kąt kroku
0,198°
Prod.
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,787" (20,00mm)
Seria
Średnica - wału
0,157" (4,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - wału i łożyska
0,394" (10,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw otworów mocujących
0,984" (25,00mm)
Typ
Silnik przekładni z magnesem trwałym
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Typ cewki
Bipolarny
Rezystancja cewki
10 Ohms
Napięcie - znamionowe
10V=
Funkcje
Spłaszczony wał
Prąd znamionowy (A)
350 mA