FBA12G12U1BX jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Delta Electronics
W magazynie: 822
Arkusz danych
Similar
Orion Fans
W magazynie: 66
Arkusz danych
Ilustracja dla FBA12G12U1BX jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FBA12G12U1BX
Numer produktu DigiKey
FBA12G12U1BX-ND
Producent
Numer produktu producenta
FBA12G12U1BX
Opis
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.) Hydro-wave (HWB) 114,7CFM (3,21m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Czujnik prędkości obrotowej (Tach)
Prod.
Szum
45,5dB
Seria
Moc (W)
7.8 W
Status części
Nieaktualne
obr./min
Napięcie - znamionowe
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 120mm x 120mm (dł. x wys.)
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Szerokość
38,00mm
Agencja zatwierdzająca
CSA, UL
Przepływ powietrza
114,7CFM (3,21m³/min)
Waga
0.595lb (269.89g)
Ciśnienie statyczne
0,313in H2O (78,0Pa)
Prąd znamionowy (A)
0,510A
Typ łożyska
Hydro-wave (HWB)
Zakres napięć
7 - 13,8V=
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
30000h przy 25°C