4715FS-12T-B10-D00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 54
Arkusz danych
Similar
Comair Rotron
W magazynie: 316
Arkusz danych
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 119mm x 119mm (dł. x wys.) Kula 70,0CFM (1,96m³/min) Zaciski 2"
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
4715FS-23T-B20-D00
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
4715FS-12T-B10-D00
Numer produktu DigiKey
P12895-ND
Producent
Numer produktu producenta
4715FS-12T-B10-D00
Opis
FAN AXIAL 119X38MM 115VAC TERM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
4715FS-12T-B10-D00 Modele
Kategoria
Szum
33,0dB
Producent
NMB Technologies Corporation
Moc (W)
10,00W
Seria
obr./min
1900obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UL
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 119mm x 119mm (dł. x wys.)
Waga
1.2lbs (544.3g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,110A
Przepływ powietrza
70,0CFM (1,96m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,120in H2O (30,0Pa)