3115FS-12W-B10-A00
Numer produktu DigiKey
P12877-ND
Producent
Numer produktu producenta
3115FS-12W-B10-A00
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 22,0CFM (0,616m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
3115FS-12W-B10-A00 Modele
Kategoria
Szum
36,0dB
Moc (W)
6,00W
Seria
obr./min
2100obr./min
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,087A
Przepływ powietrza
22,0CFM (0,616m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,090in H2O (22,5Pa)