3115FS-12T-B30-A00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 564
Arkusz danych
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 32,0CFM (0,896m³/min) Zaciski 2"
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3115FS-12T-B30-A00
3115FS-12T-B30-A00
3115FS-12W-B30-A00
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
3115FS-12T-B30-A00
Numer produktu DigiKey
P12874-ND
Producent
Numer produktu producenta
3115FS-12T-B30-A00
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3115FS-12T-B30-A00 Modele
Kategoria
Szum
44,0dB
Producent
NMB Technologies Corporation
Moc (W)
8,50W
Seria
obr./min
3250obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UL, VDE
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.74lb (335.66g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,100A
Przepływ powietrza
32,0CFM (0,896m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)