2410ML-04W-B60-B00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 535
Arkusz danych
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.) Kula 25,0CFM (0,700m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2410ML-04W-B60-B00
2410ML-04W-B60-B00
2410ML-04W-B60-B00
Numer produktu DigiKey
P15633-ND
Producent
Numer produktu producenta
2410ML-04W-B60-B00
Opis
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Szum
36,0dB
Prod.
Moc (W)
3.6 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
14 - 122°F (-10 - 50°C)
Napięcie - znamionowe
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UL, VDE
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 60mm x 60mm (dł. x wys.)
Waga
0.144lb (65.32g)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,300A
Przepływ powietrza
25,0CFM (0,700m³/min)
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Ciśnienie statyczne
0,293in H2O (73,0Pa)